تولید محتوای هدیه

تولید محتوای هدیه

مگر می‌شود کسی به تیمحتوا بیاید و دست خالی بدون دریافت محتوای هدیه بازگردد؟ الکی نیست وقتی می‌گوییم همراه کسب و کار شما هستیم؛ ما دوست داریم به همه کسانی که لطف می‌کنند و دقایقی در سایت ما هستند، هدیه ناقابلی بدهیم. تولید محتوای رایگان، هدیه‌ای است که برای شما بازدید کننده عزیزمان در نظر گرفتیم. نگران نباشید این هدیه بی‌قید و شرط است.

چرا محتوای هدیه را درنظر گرفته‌ایم؟

هدیه دادن لذت‌بخش‌ترین کار دنیا است. هر هدیه‌ای دلیلی دارد؛ حتی ناگهانی‌ترین آن. ما به بازدیدکنندگان خود هدیه می‌دهیم، زیرا:

  • از شما ممنون هستیم که زمان خود را جهت بازدید از سایت ما گذاشته‌اید.
  • دوست داریم تا برای یکبار هم که شده قلم ما را در تولید محتوا تجربه کنید.
  • دوست داریم نظر شما را در رابطه با کیفیت کار خود بدانیم.
  • دوست داریم انتقادهای شما را بشنویم تا روز به روز بهتر شویم.

مراحل دریافت هدیه چگونه است؟

دریافت هدیه از ما به آسانی آب خوردن است. کافی ‌است مراحل زیر را طی کنید تا کمتر از 48 ساعت هدیه‌ای ناقابل اما ارزشمند از تیم تولید محتوای ما دریافت کنید.

مرحله 1: فرم هدیه را پُر کنید.

مرحله 2: منتظر ایمیل تاییدیه دریافت درخواست تولید محتوا باشید.

مرحله 3: 48 ساعت کاری به ما فرصت دهید تا هدیه شما با کیفیت هرچه تمام آماده شود.

مرحله 4: منتظر تماس پشتیبانی تیمحتوا باشید.

مرحله 5: از یکی از راه‌های درخواستی، هدیه خود را دریافت کنید.

ما به نظرات شما نیاز داریم

از شما درخواست کوچکی داریم. اگر امکانش هست و از محتوا راضی یا ناراضی بوده‌اید؛ تقاضا می‌کنیم نظر خود را در فرم نهایی در اختیار ما قرار دهید. ادعا بهترین بودن نداریم اما تشنه پیشرفت در زمینه بازاریابی محتوایی و تولید محتوا هستیم. به نظرات شما اهمیت می‌دهیم زیرا بهترین‌ مسیر را جهت پیشرفت ما مشخص می‌کنید.

محتوای هدیه منتظر شما است

عجله کنید؛ تیم ما چشم انتظار درخواست شما است تا هدیه را برای شما در کمترین زمان ممکن تولید کند. کافی‌است مراحلی که در قسمت‌های فوق توضیح داده شد را طی کنید تا محتوای سئو شده تحویل شما داده شود.