تیمحتوا را بشناسید

تیمحتوا کیست؟

تیمحتوا آمده است تا با عشق بنویسد. قلم تک‌تک افراد این تیم سرشار از ذوق نوشتن است. ادعایی نداشتیم و نخواهیم داشت؛ تنها می گوییم که از نوشتن لذت می بریم. 13 بهمن ماه تصمیم گرفتیم که به صورت رسمی شروع کارمان را رقم بزنیم. جشن کوچکی کنار همدیگر گرفتیم و شروع کردیم. ما یک تیم هستیم و اعتقاد داریم قدرتی که در یک تیم نهفته شده است؛ بیش از آن چیزی است که قابل تصور باشد. سمت و جایگاه در تیمحتوا بی معنی است؛ اما وظایف تعیین شده هستند.

ما کنار هم قرار گرفته ایم تا با قدرت ذهن و توانایی‌هایمان به دوستانمان کمک کنید به واسطه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی شانس دیده شدن بیشتری پیدا کنند. اصول سئو را می‌شناسیم و تا حد امکان‌پذیر در نوشته‌هایمان به کار می‌بریم.

به مشتریانمان اهمیت می‌دهیم و تلاش میکنیم تا با تولید محتوای سئو محور، مأموریت خود را به پایان برسانیم. ما صدای شما را می‌شنویم و اعتقاد داریم که کیفیت تولید محتوا همان موردی‌ است که در آینده نزدیک به شما قدرت می‌دهد تا دیده شوید.

تلاش کرده‌ایم تا برای تولید محتوا کاربرپسند را انجام دهیم. به گوگل اهمیت می‌دهیم اما در کنارش کاربران هم میبینیم و می‌شناسیم. ما می‌نویسیم که با محتوای تولید شده توسط ما شانس موفقیت شما افزایش پیدا کند. برای ما مهم است که کسب و کار آنلاین شما موفق شود. موفقیت شما با موفقیت ما یکی است. دلسوزانه در کنار شما قرار گرفته ایم تا به واسطه تولید محتوا، اتفاق فوق‌العاده‌ای را رقم بزنیم.

هدف ما چیست ؟

  • تولید محتوا باکیفیت 
  • ارائه کار گروهی 
  • رعایت قوانین نگارشی 
  • رعایت بازاریابی محتوایی 
  • موفقیت کسب و کارهای اینترنتی